🎄🎄🎄Tyhle DEKKA přibrat CHCETE! Darujte lístky na Dekkáče!

Darujte vstupenky na Dekkáče pod stromeček! Bez front, bez starostí, pro milovníky Vánoc i Grinche, ale i pro zapomětlivce, co opět shánějí dárky na poslední chvíli.

 

Všechna naše představení na Jatkách78 a v Azylu78 do konce divadelní sezóny již nyní najdete v předprodeji na GoOut.

Neřešte deka o Vánocích, raději kupujte Dekka pod stromeček!

A na co se mohou obdarovaní v první polovině roku 2024 těšit? Naší novinkou bude La Dolce Vita, autorská inscenace Štěpána Pechara a Štěpána Benyovszkého. Pojednává o životě lidí bez domova a nákupem vstupenek podpoříte Armádu spásy, Nový ProstorPragulic, kteří se na přípravě představení rovněž podílejí.

Viděli jste na podzim Tramvaj do stanice Touha a souhlasíte s námi, že to byla jízda? Obdarujte vstupenkami své blízké! Ale jednejte rychle, hrajeme ji pouze 4x a lístky mizí rychleji než černý pasažér, když se v tramvaji blýskne revizorský odznak.

Návrat ze slunného jihu hlásí také Muž s velkým M. Štěpán Pechar se transformuje v Muže z Malty pouze 2x a opět během své one man show ukáže stand-up, tanec i kresbu. A pozor, bude se jednat o pražskou derniéru!

V příštím roce uvedeme také naši robotickou romanťárnu A.I., nebo kultovní Knihu džunglí. S oběma představeními si poté dáme pauzu, takže je rozhodně nepromeškejte!

Úplný program na rok 2024

#chcipribratdekka